Nastolatek, który przeżył 20-minutową śmierć kliniczną twierdzi, że widział Jezusa. Co mu powiedział?

0
338

Osoby, które przeżyły śmierć kliniczną uważają, że widziały białe światło, albo jakąś postać. Ten chłopak jest pewien, że zobaczył Jezusa. Teraz tym, co usłyszał, dzieli się ze światem.

Podczas śmierci klinicznej serce człowieka przestaje bić, ustaje akcja oddechowa i krążenie krwi. Mózg nadal jednak pracuje i istnieje szansa na uratowanie pacjenta. Jeżeli reanimacja zakończy się sukcesem, człowiek „wraca na ziemię”. Takich przypadków na świecie było bardzo dużo. Wszystkich tych ludzi łączy jedno – umierając widzieli coś, czego zwykle nie potrafią opisać. Zack Clements z Teksasu jest przekonany, że był to sam Chrystus. Czy może mieć rację?

20 minut

Przez tyle czasu lekarze walczyli o życie 17-letniego Zacka. Chłopak stracił przytomność na treningu i został przewieziony do szpitala. Kiedy wszyscy tracili nadzieję, że uda się go uratować, funkcje życiowe Zacka nagle powróciły. Po kilku dniach spędzonych na intensywnej terapii, chłopak wyznał mamie, że spotkał Jezusa:

Widziałem mężczyznę z długimi i potarganymi włosami oraz długą brodą. Zajęło mi to dosłownie chwilkę, żeby uzmysłowić sobie, że przede mną stoi sam Jezus. Podszedłem do niego, a on położył mi dłoń na moim ramieniu i powiedział, że teraz wszystko będzie dobrze i żebym się nie martwił. W tle słyszałem śpiew aniołów.

Cud?

Lekarze stwierdzili, że stan chłopaka jest krytyczny i nawet jeżeli się obudzi, to może mieć poważne i nieodwracalne uszkodzenia mózgu. Kiedy chłopak doszedł do siebie, nikt nie mógł w to uwierzyć – wyglądało na to, że wkrótce wróci do pełni zdrowia. Tego nie dało się wyjaśnić z medycznego punktu widzenia.

Zack uważa, że powinien teraz wszystkim dawać świadectwo o Chrystusie, którego spotkał podczas swojej śmierci klinicznej. Ludzie są podzieleni – jedni wierzą, że faktycznie spotkał Jezusa, inni wyśmiewają się z tego twierdząc, że chłopak miał jakieś urojenia. Pewne jest jedno – to, że nastolatek odzyskał zdrowie w tym przypadku jest prawdziwym cudem, którego nie potrafi wyjaśnić nawet medycyna.

Zobacz, jak nastolatek opowiada o tym, co go spotkało!

Źródło missgorilla

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.