26-letnia matka uniknie odpowiedzialności za pobicie 8-miesięcznego dziecka. Interpretacja sądu zdumiewa i oburza

0
536
Baby Basher Banner.jpg

Matka, która pobiła swoją ośmiomiesięczną córkę przy pomocy przyborów kuchennych, nie poszła do więzienia, pomimo przyznania się do zarzucanych czynów.

Lorien Norman, 26-letnia kobieta, przyznała się do wyrządzenia krzywdy przy pomocy łyżki durszlakowej. Za to przestępstwo groziło jej do 13 lat więzienia, ale kobieta nie spędziła ani jednego dnia za kratkami.

Zamiast tego, otrzymała wyrok w zawieszeniu na dwa – gdzie musi zagwarantować dobre traktowanie dziecka. Musiała także zapłacić 500 dolarów grzywny.

Dziecko w stanie po pobiciu przez matkę. Biła łyżką durszlakową oraz ręką.

Kobieta sama wezwała policję, grożąc wyrzuceniem jej córki z balkonu. Policjanci odkryli siniaki na twarzy dziecka.

Matka na początku powiedziała policji, że dziecko upadło na placu zabaw.

Później przyznała się do spowodowania obrażeń.

Sędzia sądu rejonowego, Jack Costello, powiedział kobiecie, że jeśli ona zastosuje się do poleceń i instrukcji w kwestii traktowania dziecka oraz przez okres dwóch lat nie powtórzy się zdarzenie, nie spędzi ani dnia w areszcie.

Pediatra stwierdził, że maluch „doznał co najmniej osiem uderzeń w twarz i ciało”. Siniaki pojawiły się na czole, policzkach, uszach, szyi i ramieniu.

Sędzia stwierdził, że napaść na dziecko, szczególnie w tak wrażliwym wieku, stanowi poważne naruszenie zaufania dla rodzica. Jednak w przypadku tej kobiety, przestępstwo było dalekie od najpoważniejszych tego rodzaju pod względem stopnia siły i czasu trwania.

„W tym względzie szczególnie zauważam opinię pediatry leczącego, że nie ma śladów urazu kostnego lub śródczaszkowego”, powiedział sędzia.

Fizyczne obrażenia córki najprawdopodobniej całkowicie ustąpią” – dodał sędzia.

Ojciec dzieci oświadczył, że jest „zdegustowany” wyrokiem sądu. „Gdzie jest sprawiedliwość?!”

Kobieta, zamiast iść do więzienia, będzie tylko pod nadzorem odpowiednich służb społecznych.

żrudło missgorilla

 

 

 

 

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.