24-letnia matka sprzedaje on-line swoje MLEKO kulturystom, którzy twierdzą, że to pomaga „budować mięśnie”

0
126

24-letnia matka dwójki dzieci znalazła sposób na dodatkowy zarobek. Rozpoczęła sprzedaż on-line mleka, które jest nadmiarowe w stosunku do potrzeb jej dzieci. Klientami są kulturyści, którzy twierdzą, że picie takiego mleka pomaga w budowaniu mięśni.

Rafaela Lamprou, 24-letnia mieszkanka Cypru, siedem miesięcy temu urodziła syna. Odkryła, że produkuje więcej mleka niż spożywa niemowlak, a mleka nie ma jak długotrwale przechowywać.

Wysłała już 500 litrów mleka, zarabiając w ten sposób 21.000 zł.

Początkowo próbowała sprzedawać je kobietom, które miały problem z produkcją pokarmu. Potem odkryła, że to mężczyźni mogą stać się klientami.

Teraz Rafaela, mieszkająca z 33-letnim mężem Alexem i dwójką dzieci, regularnie wysyła swoje mleko do mężczyzn. Oczywiście za opłatą.

„Urodziłam mojego syna siedem miesięcy temu. Miałam dużo mleka i pomyślałam, że muszę coś z tym zrobić, więc zaczęłam je przechowywać. Ale było tego za dużo – zajmowało całą skrzynię w lodówce”.

„Zaproponowałam więc paru mamom, które miały problem z karmieniem piersią, żeby sobie zabrały. Lubiłam oglądać młode mamy, którym mogłam pomóc”. W ten sposób, z produkowanych 2 litrów mleka dziennie, część trafiała do innych matek.

Po otrzymaniu zapytania od mężczyzn, postanowiła od nich brać pieniądze – 1 euro za litr.

„Potem zaczęłam otrzymywać zapytania od mężczyzn. Zaczęło się od mężczyzn, którzy byli zainteresowani kulturystyką. Mówili, że dobrze to wpływa na budowanie ich masy mięśniowej” – powiedziała.

„Stworzyłam grupę na Facebooku i ludzie się do mnie tak zgłaszają. Zostałam zmuszona do testów, żeby upewnić innych, że nie palę ani nie piję”.

„Odezwali się też mężczyźni, którzy po prostu czerpią satysfakcję z picia takiego mleka. Nie mam pojęcia co z nim robią, ale mówią, że je piją”.

Kobieta wyznała, że jej mąż wspiera ją w tym, co robi. Sama nie wie, jak długo jeszcze się tym będzie zajmować. „Gdy urodziłam pierwsze dziecko, nie miałam pojęcia, że można coś takiego robić. Teraz jest to dość uzależniające”.

„Jestem również na stronie internetowej, na której mężczyźni mogą się do mnie zwrócić o mleko. Jest tam trochę gnojków, ale ich unikam”.

Dlaczego kulturyści piją takie mleko?

Mleko kobiety zawiera więcej kalorii niż krowie i jest pełne składników odżywczych. Zawiera również kilka hormonów wzrostu, chociaż nie ma dowodów na to, że są one korzystne dla dorosłych ludzi.

Uważa się, że mleko matki jest bogate w białko, chociaż statystyki wskazują, że filiżanka mleka krowiego zawiera więcej białka.

Eksperci ostrzegają, że spożywanie mleka zakupionego przez Internet może być niebezpieczne. Mówią także, że nie ma dowodów na faktyczny wpływ mleka na budowę masy mięśniowej.

żrudło missgorilla

 

 

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.