9 uczennic, które miały przechlapane w szkole za to, jak się ubrały. Przesada?

0
70

Każda szkoła ma mniej lub bardziej rygorystyczne wytyczne odnośnie ubioru. Te dziewczyny postanowiły narzucić własne zasady, za co spotkała je sroga kara. Zobaczcie stroje, które wywołały oburzenie dyrekcji i nauczycieli, a potem sami oceńcie: słusznie czy nie? 

#1. 18-letnia Bex usłyszała od nauczycieli, że jej sukienka jest „wysoce nieodpowiednia”. Sama oczywiście miała inne zdanie.

#2. Evette Reay założyła na zakończenie roku piękną miętową sukienkę. W trakcie uroczystości została wyproszona, ponieważ złamała szkolny dress code. Jej sukienka nie przykrywała w całości kolan.

#3. 8-letnia Kylie została zawieszona w prawach ucznia, ponieważ jej szkolna bluza miała za jasny odcień zieleni.

#4. Uczennica z Północnej Karoliny wywołała sensację, gdy wyznała, że dyrektor szkoły zganił ją za noszenie bluzki odsłaniającej ramiona. Czy naprawdę jest aż tak wyzywająca?

#5. 12-letnia Morgan Hull została zawieszona w prawach ucznia za noszenie zbyt obcisłych spodni.

#6. 18-letnia Kaitlyn Juvik dostała wezwanie do gabinetu wicedyrektora szkoły za to, że nie założyła biustonosza na zajęcia.

#7. Alexus Miller-Wigfall miała problemy w szkole w związku ze swoją suknią na bal maturalny. Zdaniem nauczycieli zbyt wiele ona odsłaniała. Rodzice uczennicy oskarżyli szkołę o rasizm. Ich zdaniem Alexus stała się celem, ponieważ ma nadwagę i obfity biust.

#8. Carey Burgess, wzorowa uczennica, została zawieszona za ubranie zbyt krótkiej spódnicy. Dziewczyna napisała później ironicznie: „Dziś dowiedziałam się, że jestem k*rwą”.

#9. Alexi Halket została wysłana na dywanik do gabinetu dyrektora, ponieważ zdaniem nauczycielki ubrała się zbyt wyzywająco.

Co sądzicie? Waszym zdaniem dziewczyny zasłużyły na naganę?

żrudło joemonster

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.