Ściągnęli na telefon 13-letniego syna apkę do śledzenia. Odkryli płomienny romans

0
321

Tą niecodzienną historią miłosną żyją media na całym świecie. 27-letnia Brittany Zamora została okrzyknięta pedofilką, zaś jej 13-letni podopieczny zdobył wieczny szacunek kolegów na dzielni. 

Brittany pracuje jako nauczycielka szóstoklasistów w szkole w mieście Goodyear w amerykańskim stanie Arizona. To właśnie podczas zajęć kobieta uświadomiła sobie, że pała niecodziennym uczuciem do swojego 13-letniego ucznia. Ich romans rozkwitł w najlepsze, a nieświadomi niczego rodzice chłopca byli przekonani, że jest on tylko normalnie dorastającym nastolatkiem.

Prawda wyszła na jaw, gdy rodzice chłopca postanowili skontrolować jego telefon, instalując w tajemnicy aplikację do śledzenia jego aktywności. Doznali szoku, gdy przeczytali lubieżne SMS-y od pani profesor.

Brittany pisała m.in.:

Gdybym tylko mogła rzucić pracę, robiłabym to z tobą całymi dniami.

Podekscytowany chłopiec odpisał jej:

Pragnę cię każdego dnia, przez cały czas.

Mąż Brittany nie miał pojęcia, że jego ukochana uprawia seks z dzieckiem. Dalsze wiadomości sugerowały, że między kochankami dochodziło m.in. do seksu oralnego. Nie obyło się też bez nagich zdjęć kobiety. Gdy mężczyzna odkrył prawdę, próbował wspólnie z żoną przekonać ojca 13-latka, by nie zgłaszał sprawy na policję. Na próżno.

27-latka stanie przed sądem i odpowie za molestowanie nieletnich, udostępnianie szkodliwych materiałów i stosunki seksualne z nieletnimi.
Chcielibyście mieć taką nauczycielkę?

żrudło joemonster

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.