Metallica zagrała „Joźina z baźin” podczas koncertu. Tłum oszalał.

0
153

 

Amerykański zespół zrobił niespodziankę fanom z Pragi. Okazuje się, że nie tylko Polacy uwielbiają Joźina z baźin.

 Podczas koncertu w Pradze, 2 kwietnia, Metallica zrobiła niespodziankę swoim fanom i zaśpiewała kultową piosenkę z lat 70. Widownia oszalała z zachwytu i dołączyła do zespołu.

Joźin z baźin (pol. Józek z bagien), to piosenka czeskiej grupy Banjo Band. Jeden z najpopularniejszych utworów autorstwa Ivana Mládka, szczególnie w Czechach i na Słowacji. Wydany po raz pierwszy w 1977 roku na albumie Nashledanou!

W Polsce piosenka zyskała drugie życie w 2007 roku, gdy trafiła do serwisu YouTube:

Metallica rozpoczęła dwoma koncertami w Amsterdamie 4 i 6 września 2017 europejską trasę koncertową promującą ostatni krążek zatytułowany „Hardwired… To Self-Destruct”. Płyta zadebiutowała na 1. miejscu na całym świecie, rozchodząc się w prawie liczbie 800 tysięcy kopii już w pierwszym tygodniu sprzedaży.

W trakcie koncertu w Pradze, nie zabrakło znanych przebojów Metalliki, jak również i nowszych kompozycji… jednak wykonaniem rodzimego „Józek z bagien” muzycy zaskoczyli chyba każdego. Posłuchajcie!Ciekawe, czy podczas zbliżającego się koncertu w Krakowie muzycy zaskoczą naszych rodaków i wykonają jakiś polski szlagier. Metallica wystąpi 28 kwietnia 2018 roku na TAURON Arenie.

Ciekawe, czy podczas zbliżającego się koncertu w Krakowie muzycy zaskoczą naszych rodaków i wykonają jakiś polski szlagier. Metallica wystąpi 28 kwietnia 2018 roku na TAURON Arenie.

żrudło missgorilla

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.